brwi metoda ombre
Zabieg wykonywany w obrębie łuku brwiowego polegający na wprowadzeniu w naskórek barwnika za pomocą maszynki lub tzw. piórka.
W zależności od wybranej metody makijaż permanentny pozawala delikatnie podkreślić naturalną linię brwi, nadać im elegancji lub optycznie zagęścić.


Metoda Ombre

Najbardziej lubiana przez klientki, daje efekt delikatnych, cieniowanych brwi, w których dolny łuk oraz końcówka są wyraziste i podkreślone, natomiast nasada oraz górna linia łuku – miękkie i rozpudrowane. Bardzo naturalny efekt, który utrzymuje się ok. 18-24 miesiące, wykonywana maszynowo.


Metoda Cienia

Brwi podkreślone są na całej długości, pigment rozłożony jest z tą samą intensywnością również przy nasadach i w górnej linii łuku. Efekt po wygojeniu to eleganckie i mocno zarysowane brwi. Wykonywane maszynowo, efekt utrzymuje się ok. 18-24 miesiące.


Microblading

Metoda, w której tworzy się imitację naturalnych włosów – za pomocą „piórka” (płaskiego nożyka) w skórze robi się niewielkie nacięcia, do których wprowadzany jest barwnik – Metoda ta daje bardzo naturalny efekt zagęszczenia brwi, jest jednak najbardziej krótkotrwała – efekt utrzymuje się ok. 12 mies.


Hybryda

Metoda hybrydowa to technika łączona, w której stworzone za pomocą piórka lub maszynki włoski przenikają się z pudrowym efektem ombre.