brwi metoda ombre
Zabieg wykonywany w obrębie łuku brwiowego polegający na wprowadzeniu w naskórek barwnika za pomocą maszynki lub tzw. piórka.
W zależności od wybranej metody makijaż permanentny pozawala delikatnie podkreślić naturalną linię brwi, nadać im elegancji lub optycznie zagęścić.


Metoda maszynowa, brwi Ombre

Każda osoba wykonująca zabiegi ma swój styl pracy, swoją kreskę, swoją linię… Jedni lubią mocniejsze wygojenia, inni bardziej delikatne. Ja zdecydowanie należę do tej drugiej grupy.

Subtelne pudrowe ombre to najbardziej lubiana przez klientki (ale również i przeze mnie) metoda. Daje efekt delikatnych, cieniowanych brwi, w których dolny łuk oraz końcówka są wyraziste i podkreślone, natomiast nasada oraz górna linia łuku – miękkie i rozpudrowane. Bardzo naturalny efekt, który utrzymuje się ok. 18-24 miesiące.
Oczywiście każdorazowo metoda, kolor, kształt i nasycenie konsultowane jest z klientką – zależy mi na tym, byśmy po zabiegu obie były zadowolone z ostatecznego efektu 😉


Microblading

Metoda, w której tworzy się imitację naturalnych włosów – za pomocą „piórka” (płaskiego nożyka) w skórze robi się niewielkie nacięcia, do których wprowadzany jest barwnik – Metoda ta daje bardzo naturalny efekt zagęszczenia brwi, należy jednak pamiętać, że nie na każdej skórze da się go wykonać i jest to również metoda najbardziej krótkotrwała – efekt utrzymuje się ok. 12 mies.


Hybryda

Metoda hybrydowa to technika łączona, w której stworzone za pomocą piórka lub maszynki włoski przenikają się z pudrowym efektem ombre.