Lubię ludzi. Pracuję odpowiedzialnie.

Uważam, że moja praca to nie tylko certyfikaty, wysokiej klasy sprzęt czy jakościowe pigmenty – w mojej pracy najważniejszy jest człowiek, ze swoimi potrzebami, obawami i wyobrażeniami na temat finalnego efektu. Dlatego nie wykonuję jedynie usługi – słucham, staram się zrozumieć i każdego dnia dawać swoją pracą tyle uśmiechu ile się da 🙂
W gabinecie poza makijażem permanentnym nie świadczę żadnych innych usług – uważam, że tylko wąska specjalizacja daje możliwość osiągnięcia perfekcji w danej dziedzinie.
Nauka jednak ma to do siebie, że nigdy się nie kończy – nieustannie szkolę się u najlepszych podnosząc swoje kwalifikacje w zakresie najnowszych metod pigmentacji. Regularnie uczestniczę w konferencjach, warsztatach i webinarach – właśnie po to, by móc zapewnić jakościową usługę pod każdym względem.


SPRZĘT
Pracuję na wysokiej jakości sprzęcie wyróżnionym prestiżową nagrodą Beauty Inspiration w 2017 r. Urządzenie daje możliwość dopasowywania wysokości obrotów do specyfiki skóry w pigmentowanym obszarze, a minimalne drgania oraz rączka na igły akupunkturowe zapewniają bardzo wysoką precyzję pracy.


BEZPIECZEŃSTWO
Pracuję na jednorazowych, bezniklowych igłach, by zapewnić klientkom maksimum bezpieczeństwa. Gabinet wyposażony jest w najwyżej klasy autoklaw klasy B Steamjet do sterylizacji narzędzi używanych przez stomatologów, chirurgów, czy tatuażystów. Jest to jedyna metoda zapewniająca pełną skuteczność i bezpieczeństwo sterylizacji. Więcej o autoklawie tutaj.


PIGMENTY
Ważne, by pigmenty były przebadane i nie powodowały uczuleń. Te, których używam to profesjonalne, wysokiej klasy pigmenty, których formuła złożona z najwyższej jakości składników zapewniała trwałość, bezpieczeństwo oraz doskonałe krycie. Więcej o pigmentach, na których pracuję tutaj.

Ewa Chmurkowska Beauty Story
Ewa Chmurkowska